Social Creativity Congress 2023
Social Creativity Congress '23 ging door op 11 mei in de campus Sint-Jorislaan van Howest. Boeiende keynotes zoals Ish Ait Hamou, Jozefien Daeleman en Jef Willem kregen het woord. Naast de keynotes kregen meer dan 40 interessante partners zoals (Woesh, Oxida, Erfgoedcel Brugge,...) een plaatsje op onze standenmarkt.
Centraal topic? Sociale creativiteit! En daar kregen we geen genoeg van, ook in de speakers' corner passeerden heel wat maatschappelijke cases de revue.
Foodpartners Magpies, Foodlab Brugge en Sobo verzorgden de foodstandjes.
Gerelateerd
Social Creativity Congress
Sociale interactie op een creatieve, positieve manier stimuleren. Daar zet Howest al vele jaren op in. Om deze ‘sociale creativiteit’ breder in de kijker te zetten, organiseerde de Hogeschool West-Vlaanderen op 1 oktober 2020 het allereerste ‘Social Creativity Congress’ in Brugge.
Meer infoVan morele stress naar morele veerkracht bij leerkrachten secundair onderwijs.
Morele stress, het wrange gevoel dat medewerkers ervaren wanneer zij niet kunnen handelen volgens hun waarden en visie op wat voor hen het ‘goede doen’ betekent in hun job. Dit kwalitatief onderzoek wil het begrip morele stress/morele veerkracht introduceren en onderzoeken in het secundair onderwijs.
Meer infoBabbelbuddy Brugge, een klankbord voor wie zich soms eenzaam voelt
Heb je nood aan een telefoontje, brief of videochat? Babbelbuddy is er voor jou!
Meer infoInno-Quarter, prototypes rond de duurzame ontwikkelingsdoelstellingen met een testpubliek op zomerfestivals
Een creatieve mix van festivalbezoekers, jonge ondernemers en onderzoekers om net ontwikkelde prototypes onder de loep te nemen vooraleer het product of de dienst op de markt wordt losgelaten.
Meer info