Social Creativity Congress 2023
Social Creativity Congress '23 ging door op 11 mei in de campus Sint-Jorislaan van Howest. Boeiende keynotes zoals Ish Ait Hamou, Jozefien Daeleman en Jef Willem kregen het woord. Naast de keynotes kregen meer dan 40 interessante partners zoals (Woesh, Oxida, Erfgoedcel Brugge,...) een plaatsje op onze standenmarkt.
Centraal topic? Sociale creativiteit! En daar kregen we geen genoeg van, ook in de speakers' corner passeerden heel wat maatschappelijke cases de revue.
Foodpartners Magpies, Foodlab Brugge en Sobo verzorgden de foodstandjes.
Gerelateerd
We App To Move, een opstap naar meer sport voor kanszoekende jongeren
We App To Move, een digitale tool die kwetsbare jongeren helpt sport- en bewegingsactiviteiten te ontdekken en meteen contact te treden met elkaar. Zo kunnen ze elkaar stimuleren om samen aan het sporten te gaan.
Meer infoDesign for (every)one - D4E1
Co-creatie van hulpmiddelen op maat met een team van ergotherapeuten.
Meer infoHowest-campus Brugge Station krijgt allereerste ‘Knikjesgang’
Twee jaar geleden werden in heel Vlaanderen tal van straten omgedoopt tot ‘Knikjesstraat’. Nu elkaar ontmoeten op de campus weer volop mogelijk is, werd naar aanleiding van de wereldwijde Dag van de glimlach de allereerste ‘Knikjesgang’ ingehuldigd op de Howest-campus Brugge Station.
Meer infoMaM • Mind- And Makerspace, een creatieve plek die inspireert en connecteert
Dé ruimte die volop inzet op creativiteit, ontmoeting, connectie en samenwerking.
Meer info