Design for (every)one – D4E1
Binnen het MakeAbility project aan Howest faciliteert design for (every)one (D4E1) de co-creatie van hulpmiddelen op maat met een team van ergotherapeuten, vrijwillige makers en cliënten. Met een open design filosofie, de D4E1 ontwerpmethodologie en de medewerking van makers en FabLab’s pakken onze studenten ergotherapie elk jaar een 15-tal ontwerpuitdagingen van burgers met een beperking aan.
15/11/2020 om 00:00
Gerelateerd
KUBO, een digitale oplossing voor scholen in het Zuiden
KUBO is een digitale oplossing voor scholen in het Zuiden, aangeboden door vzw Afrodidact.
Meer infoWe App To Move, een opstap naar meer sport voor kanszoekende jongeren
We App To Move, een digitale tool die kwetsbare jongeren helpt sport- en bewegingsactiviteiten te ontdekken en meteen contact te treden met elkaar. Zo kunnen ze elkaar stimuleren om samen aan het sporten te gaan.
Meer infoSocial Creativity Congress 2023
Social Creativity Congress '23 ging door op 11 mei in de campus Sint-Jorislaan van Howest. Centraal topic? Sociale creativiteit!
Meer info